Tvořte s námi Vojvodovo.cz

   Pokud patříte mezi „vojvodovské“, nemyslete, že minulost vašeho rodu je zajímavá jen pro vás. Vzhledem k propojení našich, tedy vojvodovských rodin jsou informace o vašich předcích zajímavé i pro ostatní Vojvodovčany.

   V mém rodokmenu se například kromě mých přímých předků vyskytují Černíkovi, Klepáčkovi, Karbulovi, Hrůzovi a další vojvodovské rody. Rád se dovím podrobnosti o těchto rodech a myslím, že mnoho potomků vojvodovčanů je na tom podobně.

 

Jak editovat stránky  

   Nová verze stránek Vojvodovo.cz umožňuje editovat stránky vojvodovčanů a vojvodovských rodin. V horní části stránek, které se vám zobrazí po konkrétním vyběru u voleby „Vojvodovčané" a „Vojvodovské rodiny“ najdete následující symbol: editace . Kliknutím na něj se vám zobrazí editační okno, ve kterém můžete jednoduše psát, ale také používat styly nebo i vytyvářet tabulky. Pokud nejste zkušenější uživatelé, můžete jen psát a nemusíte využívat žádnou z možností, kterou editor nabízí. Němějte obavu jak bude váš text vypadat. Pokud nezvládnete jeho úpravu sami, provedu ji sám.

   Po zapsání textu stiskněte tlačítko uložit.

   Pokud jste v uveřejněných seznamech seznamech nenašli vojvodovčana, nebo rodinu, ke kterým byste chtěli cokoli napsat, napište mi na adresu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. , příslušné rodiny a osoby na stránky přidám.

 

Ochrana soukromí

   Mou snahou je ochrana vašeho soukromí. Současně však chci zachovat informační hodnotu stránek. Pokud byste nesouhlasili se zveřejněním jakýchkoli informací na našich stránkách, napište mi, zjednám nápravu.

Bořivoj Kňourek, administrator